Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Wiktor Krebok nowym trenerem MCKiS Energetyka Jaworzno

Wiktor Krebok nowym trenerem MCKiS Energetyka Jaworzno

Jak dowiedziała się Strefa Siatkówki w ekipie I-ligowego Energetyka Jaworzno nastąpiła zmiana na stanowisku pierwszego szkoleniowca. Od dziś zamiast Mariusza Łozińskiego zespół będzie prowadził Wiktor Krebok.

Nie ukrywam, że zmiana na stanowisku szkoleniowca Energetyka była podyktowana niezadowalającymi nas wynikami zespołu w lidze. Jednak przyjście do klubu pana Kreboka traktujemy jako wzmocnienie, bo w klubie nie będzie większych zmian – powiedział Strefie Siatkówki Mirosław Ciołczyk, dyrektor ds. sportu MCKiS. – Pan Krebok będzie pierwszym trenerem, dotychczasowy trener Mariusz Łoziński zostanie II szkoleniowcem Energetyka, a Jacek Sowa (dotychczas II trener) objął funkcję asystenta.

Pan Krebok cieszy się pełnym zaufanie klubu, daliśmy mu zielone światło w kwestii podejmowania wszelkich decyzji w tym kadrowych – dodał Mirosław Ciołczyk. – Czy pod wodzą nowego trenera uda się wejść do play-off? Nie ukrywam, że bardzo byśmy chcieli znaleźć się w play-off. Nowy trener ma kilka pomysłów na poprawę gry drużyny. Miejmy nadzieję, że znajdzie to odzwierciedlenie w wynikach.Na jak długo będzie w klubie? Jak na razie zgodził się nam pomóc do końca tego sezonu. Co będzie dalej zobaczymy – zakończył dyrektor ds. sportu MCKiS.

Przypomnijmy, że Wiktor Krebok był trenerem reprezentacji Polski w latach 1994-1996. Wywalczył z podopiecznymi awans do igrzysk olimpijskich w Atlancie. W minionym sezonie prowadził zespół BKS-u Aluprof Bielsko-Biała. Przed meczem o 3. miejsce Ligi Siatkówki Kobiet pożegnał się z funkcją szkoleniowca bielszczanek. O swojej pracy w Energetyku Krebok powiedział: – Nie interesują mnie małe cele, chce walczyć z tym zespołem o jak najlepsze wyniki.

Dzisiaj przed południem nowy szkoleniowiec poprowadzi pierwszy trening Energetyka. Podczas rozgrywania 13. kolejki zespół z Jaworzna pauzował. Wcześniej Energetycy przegrali 1:3 z BBTS-em Bielsko-Biała i 0:3 z Avią Świdnik. Obecnie jaworzanie plasują się na przedostatniej pozycji w tabeli z dorobkiem dziesięciu punktów.

źródło: inf. własna

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved