Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Wypadek siatkarek CHTPS Chodzież

Wypadek siatkarek CHTPS Chodzież

Długa była droga siatkarek CHTPS Chodzież po wygranym (3:1) meczu z Gedanią w Gdańsku. W sobotni wieczór ok. godz 21 samochód, w którym jechały cztery zawodniczki wpadł w poślizg i uderzył w dwa drzewa.

Na krajowej trasie E-11 było bardzo niebezpiecznie a nieustannie padający śnieg był sporym utrudnieniem. W okolicy miejscowości Budzyń samochód prowadzony przez jedną z zawodniczek wyleciał z drogi i uderzył w dwa drzewa. Można mówić o wielkim szczęściu siatkarek CHTPSu, bo mimo wielkiego strachu i licznych potłuczeń obyło się bez poważniejszych urazów. Samochód nie nadawał się już do dalszej jazdy. Na miejsce wezwano prezesa CHTPS Jerzego Hołubca i on odwiózł zawodniczki. Na początku do szpitala na oględziny a następnie do domów. Na miejscu pojawiły się też pozostałe zawodniczki chodzieskiego zespołu z grającą trenerką Dagmarą Grajczak.

Wróciłem do domu o 2.30 w niedzielę – powiedział Hołubiec. – Musiałem pomóc dziewczętom. One i tak miały już dość wrażeń jak na jeden dzień. Cieszę się że są całe, i że tylko tak się to zakończyło. A mieliśmy być szybciej w domu (mecz był o 13) – wspomniał prezes CHTPS.Mamy nadzieję, że sobotni mecz zespołów CHTPS Chodzież i Skarpy Toruń odbędzie się w planowanym terminie. Życzymy siatkarkom CHTPSu szybkiego powrotu do zdrowia.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved