Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Daniele Bagnoli kandydatem nie tylko w Polsce

Daniele Bagnoli kandydatem nie tylko w Polsce

Cztery lata temu sytuacja była podobna. Wówczas "podwójnym" kandydatem był Zoran Gajić. Serb wybrał ofertę rosyjskiej federacji. Co zrobi Daniele Bagnoli?

Na przełomie starego i nowego roku do Rosyjskiej Federacji Siatkówki wpłynął wniosek z kandydaturą Daniele Bagnoliego na stanowisko pierwszego trenera siatkarzy Rosji. Jak wiemy Włoch, który obecnie jest trenerem męskiej drużyny Dinama Moskwa, jest również jednym z trzech „chętnych” do objęciu sterów w męskiej kadrze Polski.

Jeżeli Bagnoli zostanie trenerem sbornej, to ona tylko skorzysta na tym – powiedział Jurij Bierieżko, zawodnik Dynamo Moskwa. – Tak doświadczony szkoleniowiec może jej dać bardzo dużo. Inna sprawa, że w składzie kadry muszą zajść zmiany. Nie unikniemy tego.Konkurs na trenera w Rosji został ogłoszony 8 grudnia 2008 roku. Od tego momentu upłynęło więc już sporo czasu zanim Bagnoli zdecydował się na kandydowanie w Rosji. Czyżby przeczuwał, że jego przygoda z Polską skończy się na konkursie. Gdyby tak się stało, nie mamy nic przeciwko temu, by podobnie jak Zoran Gajić żałował po następnych Mistrzostwach Świata decyzji, które zapadną w połowie stycznia 2009 roku.

źródło: inf. własna, volleyservice.ru

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka światowa

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved