Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga mężczyzn: Pekpol zwycięża w Olsztynie

II liga mężczyzn: Pekpol zwycięża w Olsztynie

W pojedynku Pekpolu Ostrołęka i AZS UWM II Olsztyn, w trzech setach zwyciężyła ekipa z Ostrołęki. Wyrównana walka toczyła się tylko w pierwszej partii, w kolejnych przewaga była po stronie gości.

Podopieczni Andrzej Dudźca rozegrali zacięty bój z czwartym zespołem rozgrywek II ligi AZS UWM II. Niezwykle emocjonujący był pierwszy set tego spotkania wygrany przez ostrołęcki zespół na przewagi 30:28. W drugim secie ostrołęcki zespół grał bardzo dobrze i pewnie wygrał 25:20. Trzeci set to świetna gra zawodników Andrzeja Dudźca, którzy pokazali rywalom, że nie zmarnowali okresu świąteczno-noworocznego i dobrze przygotowali się do tej konfrontacji. Zwycięstwo w trzeciej partii do 21 dało im bardzo upragnione trzy punkty, które pozwalają realnie myśleć o wejściu do czołowej czwórki rozgrywek. Na uwagę zasługuje też fakt, iż Dominik Zalewski został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu (MVP).

AZS UWM II Olsztyn – Pekpol Ostrołęka 0:3

(28:30, 20:25, 21:25)