Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Grzegorz Wagner: Dobrze zacząć ten rok

Grzegorz Wagner: Dobrze zacząć ten rok

Po przerwie świąteczno-noworocznej na pierwszoligowe parkiety powracają siatkarze BBTSu Bielsko-Biała, którzy już jutro zagrają na wyjeździe bardzo ważne spotkanie z Orłem Międzyrzecz.

Lider I ligi – BBTS Bielsko-Biała, już dziś wyrusza w drogę do Międzyrzecza. W meczu pierwszej rundy rozgrywek bielszczanie pokonali na własnym boisku Orła 3:1. Przed jutrzejszą konfrontacją (godz. 18:00) siatkarze z Międzyrzecza z siedemnastoma punktami zajmują siódmą pozycję w tabeli.

To zespół, który nigdy nie był dla nas szczególnie wygodny – charakteryzuje rywala Grzegorz Wagner, trener BBTS-u. – W pierwszym rzędzie musimy jednak skupić się na dobrej grze w naszym wydaniu. Chcielibyśmy zdobywać jeszcze więcej punktów w spotkaniach wyjazdowych niż dotąd. W każdym razie chcielibyśmy dobrze zacząć ten rok i dlatego z optymizmem wyruszamy do Międzyrzecza – dodaje G.Wagner.Pokładów trenerskiego optymizmu nie uszczuplił słaby występ bielszczan w towarzyskim turnieju w Będzinie. BBTS zdołał wygrać jedynie z reprezentacyjnymi kadetami, ulegając ligowym rywalom z Będzina i Jaworzna. – Będzin? Było minęło, teraz skupiamy się wyłącznie na lidze – kwituje szkoleniowiec bielskich siatkarzy.

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved