Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Tomasz Tadrała redaktorem naczelnym Strefy Siatkówki

Tomasz Tadrała redaktorem naczelnym Strefy Siatkówki

fot. archiwum

Nowy, 2009 rok, przyniósł pierwszą zmianę w naszym serwisie. Od 1 stycznia obowiązki redaktora naczelnego "Strefy Siatkówki" przejął Tomasz Tadrała. To nie jedyna zmiana, jaka czeka nas w tym roku.

Tomasz Tadrała to trzeci z kolei redaktor naczelny "Strefy Siatkówki" w kilkuletniej historii serwisu. Po przekształceniu strony siatka.org w informacyjny serwis siatkarski przez rok szefem redakcji był założyciel i pomysłodawca listy dyskusyjnej na yahoo! – Andrzej Wojciechowski . Po nim obowiązki redaktora naczelnego przejął Bartosz Wencław , który pełnił je do wczorajszego dnia.

Tomasz Tadrała ma 28 lat, pochodzi z Wodzisławia Śląskiego, z zawodu jest prawnikiem. Od kilku lat mieszka i pracuje w Warszawie. Do Strefy Siatkówki dołączył jeszcze w czasie swoich studiów na KUL, kiedy to był korespondentem na meczach siatkarek drugoligowej Tomasovii. Jego zaangażowanie w pracę i rozwój serwisu systematycznie rosło, szybko został więc redaktorem, a całkiem niedawno zastępcą redaktora naczelnego.

Przed nim, jak i przed całą redakcją rok trudny, bo obfitujący w ważne dla "Strefy Siatkówki" wydarzenia. Roszada na stanowisku redaktora naczelnego to nie jedyna zmiana, jaka czeka nas w tym roku. Pozwólcie nam jednak potrzymać Was jeszcze trochę w niepewności – wszystko w swoim czasie.źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-01-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved