Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Sparing dla Armatu Kozienice

Sparing dla Armatu Kozienice

Konfrontacja drugoligowych ekip, ale grających w innych grupach, dla kozieniczan. KKS Armat pokonał w meczu sparingowym RCS Czarnych Radom 3:1.

W dodatkowym tie-breaku górą byli podopieczni Jacka Skroka. Trener radomian potraktował to spotkanie szkoleniowo, dając pograć zawodnikom z całego składu, jak i juniorom z drugiej drużyny. Trenerzy umówili się przed spotkaniem na cztery sety plus dodatkowy tie-break.

W pierwszej partii Czarni toczyli wyrównaną walkę z przeciwnikiem do stanu po 20. Następnie podopieczni Marcina Zmitrowicza wykorzystali błędy i nieskuteczność radomian. W drugiej odsłonie gra gospodarzy była lepsza, lecz i tym razem również nie zdołali pokonać rywala, mimo iż mieli piłkę setową. W grze na przewagi lepsi byli kozieniczanie, wygrywając do 29. W kolejnym secie zmietli oni RCS z parkietu. Czwarta część i tie-break padły już łupem graczy Jacka Skroka , dwukrotnie do 13.

RCS Czarni Radom – KKS Armat Kozienice 1:3

(20:25, 29:31, 12:25, 25:13), tie-break 15:13

Skład:

Czarni: Doliński, Szumielewicz, Bucki, Obremski, Słomka, Staniec, Biliński (libero) oraz Kleczaj, Fryszkowski, Sąpór, Amanowicz, Koryciński, Rychtelski

*Autor: Piotr K. Dobrowolski

źródło: SportRadom.pl