Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Łotwa jest gotowa stawić czoła Norwegii i Szwecji

Łotwa jest gotowa stawić czoła Norwegii i Szwecji

Styczeń przyniesie emocje związane z kwalifikacjami do Mistrzostw Świata 2010. W turnieju europejskim w I rundzie w grupie B zagrają Łotwa, Norwegia i Szwecja. Turniej odbędzie się w dniach 2-4 stycznia w Rydze.

Wszystkie spotkania zostaną rozegrane w Olimpijskim Centrum Sportowym, które jest uważane za najbardziej nowoczesny i funkcjonalny obiekt w krajach Bałtyckich Republik.

Na początek Norwegia zagra ze Szwecją, a dopiero w dwóch kolejnych dniach zaprezentują się gospodarze. Łotysze najpierw zmierzą się z Norwegami, a w ostatnim dniu ze Szwedami. Oba spotkania łotewskiej reprezentacji będzie transmitować krajowa telewizja LTV7. Bardzo duże jest także zainteresowanie wśród kibiców, którzy chcą mecze obejrzeć w hali. Organizatorzy nie mają wątpliwości, że Olimpijskie Centrum Sportowe pomieści wszystkich fanów.Dla kibiców siatkówki będzie to doskonała okazji, aby w końcu zobaczyć w akcji gwiazdę reprezentacji Gundarsa Celitansa, który występuje na co dzień w barwach Lokomotivu Biełgorod.

Jedynie zwycięzca turnieju w Rydze awansuje do kolejnej rundy kwalifikacji do MŚ 2010.

źródło: fivb.org, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2008-12-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved