Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Trener chory, inni już trenują

Trener chory, inni już trenują

fot. archiwum

Zawodnicy J.W. Construction OSRAM Politechniki wrócili wczoraj po świątecznej przerwie do treningów. Podczas zajęć na siłowni zabrakło jednak trenera Krzysztofa Kowalczyka, którego zmogła grypa.

W sobotę ścięło mnie z nóg. Dzień później czułem się tragicznie. Postanowiłem więc w poniedziałek nie przychodzić na trening, aby nie zarazić zawodników. We wtorek na zajęciach już jednak będę – zapowiada Kowalczyk .

 

Najbliższe dni będą bardzo pracowite dla jego podopiecznych. Już w niedzielę Politechnika rozegra bowiem pierwszy mecz w 2009 roku – na wyjeździe z AZS Olsztyn. Dlatego Kowalczyk zaplanował trening nawet w Nowy Rok. 

Ostatnie dobre występy Akademików doceniła także telewizja. Mecze z AZS Olsztyn (niedziela, godz. 14.45) i tydzień później u siebie z Jastrzębskim Węglem (10 stycznia, godz. 14.45) pokaże na żywo TV4 i Polsat Sport. We wcześniejszych dziesięciu kolejkach Plus Ligi tylko dwa razy można było obejrzeć Politechnikę w telewizji.

 

Cieszę się, że nas doceniono. Jak widać, na takie wyróżnienie trzeba sobie zapracować dobrą postawą na parkiecie. Obiecuję, że dalej będziemy się tak samo starać! – dodaje Kowalczyk.

 

Tymczasem kilka dni temu na stronie internetowej warszawskiego klubu zamieszczono sondę. Kibice głosują, które z dotychczasowych zwycięstw Politechniki było najbardziej spektakularne – z Jadarem, Treflem czy AZS Częstochowa. Fani są zgodni: stawiają na triumf nad zespołem spod Jasnej Góry.

źródło: Życie Warszawy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2008-12-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved