Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Jadar z Pucharem Prezydenta Kielc

Jadar z Pucharem Prezydenta Kielc

Nie było niespodzianki w zakończonym turnieju o Puchar Prezydenta Kielc. Główne trofeum wywalczył zespół z rozgrywek PlusLigi - Jadar Radom.

W kończącym 3-dniowe zmagania mecze podopieczni Jana Sucha pokonali Farta. Kielczanie zajęli drugie miejsce, trzecie Pronar Hajnówka, a czwarte Avia Świdnik.

Wynik pierwszej i trzeciej partii wskazywać mógłby na dosyć wyrównany przebieg meczu. Wydaje się jednak, że radomianie kontrolowali wydarzenia na parkiecie. Jan Such rozpoczął mecz z Jarosławem Macionczykiem na rozegraniu, Wojciechem Żalińskim na ataku. Na przyjęciu wystawił Marcina Kocika i Macieja Pawlińskiego, a na środku bloku Arkadiusza Terleckiego i Grzegorza Kosoka. Na pakiecie pojawili się również pozostali zawodnicy. Turniej miał wybitnie szkoleniowy charakter. Wystarczy powiedzieć, że bezpośrednio po meczu Jadar udał się do Radomia na … trening.Fart Kielce – Jadar Radom 0:3

(23:25, 17:25, 24:26)

Składy zespołów:

Fart: Brojek, Drzyzga, Makaryk, Jungiewicz, Zniszczoł, Staszewski, Swaczyna (libero) oraz Zarankiewicz, Tietianiec, Sopko

Jadar: Macionczyk, Pawliński, Terlecki, Żaliński, Kocik, Kosok, Stańczak (libero) oraz Owczarski, Domonik, Salas, Małecki, Hernandez.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-12-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved