Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > W Policach mogło być jeszcze lepiej

W Policach mogło być jeszcze lepiej

fot. archiwum

Mijający rok 2008 włodarze polickiego Chemika mogą uznać za udany. Drużyna pod wodzą trenera Mariusza Bujka zrealizowała cel minimum na poprzedni sezon - utrzymanie w lidze.

Siatkarki wiosną zajęły ostatecznie ósme miejsce z przewagą aż ośmiu punktów nad dziewiątą Politechniką Częstochowską. Runda jesienna obecnej edycji rozgrywek również zapisuje się na plus. Mimo, że w letniej przerwie w klubie nie doszło do spektakularnych transferów, zespół spisuje się co najmniej przyzwoicie, czego dowodem jest lepszy dorobek punktowy i lokata w ligowej tabeli na koniec roku w stosunku do poprzedniego. Jak twierdzi szkoleniowiec Chemika mogło być jeszcze lepiej: Mogliśmy smiało mieć 2 punkty więcej (szkoda szczególnie pojedynków z tymi drużynami, które są przed nami) i oby nie odbiło nam się to bokiem. Te dwa oczka dawały by nam spokój, ale teraz też jest całkiem dobrze. Czujemy niedosyt, ale mamy taką samą drużynę (jeśli chodzi o potencjał) jak w poprzednim roku. Najważniejsze, że jest progres – mówi Mariusz Bujek .

 

Mimo pozytywnej oceny pracy siatkarek, policzanki mają trochę mniej wolnego jak ich koleżanki z Piasta Szczecin. – My musimy się szkolić. Wolne zaplanowane jest dopiero od środy, a po Świętach od razu wracamy do treningów. Nie możemy sobie pozwolić na przerwę – tłumaczy trener. Jak PSPS wejdzie w nowy rok przekonamy się już 3-go stycznia, kiedy policzanki zmierzą się we własnej hali z Budowlanymi Toruń.źródło: ligowiec.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-12-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved