Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Przedstawiciele Morza u Prezydenta Szczecina

Przedstawiciele Morza u Prezydenta Szczecina

fot. archiwum

We wtorkowe przedpołudnie Prezydent Miasta Piotr Krzystek przyjął na spotkaniu przedstawicieli Klubu Sportowego Morze Bałtyk, viceprezesa ds. organizacyjnych Janusza Kamińskiego i trenera Zdzisława Gogola.

Podczas spotkania omawiane były przede wszystkim sprawy sportowo-organizacyjne związane z męską siatkówką w Szczecinie, która jak podkreślił Prezydent jest dyscypliną priorytetową.

Trener Zdzisław Gogol omówił sytuację sportową zespołu, który na koniec mijającego roku zajmuje 2. miejsce w tabeli rozgrywek. Prezydent był również zainteresowaqny postępami zawodników, z którymi spotkał się już podczas wrześniowej prezentacji zespołu.

Termin kolejnego spotkania przedstawicieli KS Morze Bałtyk z Prezydentem Piotrem Krzystkiem zaplanowano na pierwszą dekadę stycznia 2009 r.A tuż przed południem odbyło się również spotkanie wigiline, w którym udział wzięli zawodnicy, trenerzy, pracownicy i członkowie Zarządu Klubu. Pośród wielu potraw i upominków nie zabrakło również miejsca na świąteczne życzenia, wśród których prym wiodły życzenia zdrowia, poprawy finansów i awansu do wyższej ligi.

źródło: morzebaltyk.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn, inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2008-12-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved