Strona Główna > Aktualności > konkursy > Wyniki 10. kolejki Typermanii

Wyniki 10. kolejki Typermanii

Trzy osoby triumfowały w pełnej niespodziewanych wyników 10. kolejce Typermanii. Do zwycięstwa wystarczyło zaledwie 18. punktów, co jest najlepszym dowodem na to, że wyniki były dla Was zaskoczeniem.

7. VK Opava - Volleyball.cz Kladno 1:3

Poniżej przedstawiamy pierwszą dziesiątkę dziesiątej kolejki Typermanii w której nagrodę – Kingston DT Vienna Pendrive 2gb (zawartość: 90 minut zdjęć z boisk i wywiadów na wyłączność z meczów kwalifikacyjnych do ME 2008 w piłce nożnej pt. „Droga do finałów” oraz plik do odtwarzania: DIVX Player) oraz piłkę MOLTEN VP5C ufundowaną przez Firmę Sport Partner otrzymuje drogą losowania „mikisdz”. Zwycięzcę prosimy o kontakt z redakcją pod adresem mewa@siatka.org.

Klasyfikacja generalna po dziesięciu kolejkach

Ze względu na przerwę świąteczno-sylwestrową następna kolejka Typermanii dopiero 10-11 stycznia. Wprawdzie niektóre ligi zaplanowały swe spotkania na pierwszy styczniowy weekend, to jednak ilość przekładanych spotkań nie pozwala nam na wyłonienie siedmiu spotkań, które na pewno się odbędą. Zestaw par 11. kolejki Typermanii pojawi się w serwisie już w poniedziałek, 5 stycznia.