Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Święta szczecińskich siatkarek i siatkarzy

Święta szczecińskich siatkarek i siatkarzy

fot. archiwum

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Czas magiczny, pełen radości i wzruszeń. Na te trzy dni zapominamy o wszelkich troskach, pozostawiamy na boku obowiązki.

Dla siatkarzy i siatkarek jest to jedna z nielicznych okazji do spędzenia choć krótkiego okresu z rodziną i naładowania przysłowiowych baterii przed dalszymi meczami. Z tej okazji postanowiliśmy zapytać zawodników i zawodniczki szczecińskich drużyn PRO KON STAL Piasta oraz Morza Bałtyk, czym dla nich są te Święta i czego by sobie z tej okazji życzyli:

Mateusz Sylla (kapitan Morza Bałtyk) : – Święta są bardzo ważną częścią mojego zycia, spędzam je zazwyczaj w rodzinnym gronie. Przy okazji chciałbym zyczyć wszystkim sympatykom siatkówki zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Bozego Narodzenia. Życzyłbym sobie przede wszystkim zdrowia. Bo jak jest zdrowie, to myślę, że inne rzeczy będą same przychodziły .

Paulina Chojnacka (kapitan PRO KON STAL Piasta) : – Dla mnie te Święta są czasem nie ukrywam zdecydowanie odpoczynku, ponieważ jestem bardzo zmęczona. Dlatego życzę sobie po prostu odpoczynku i życzę sobie tego, żebym mogła wreszcie spędzić czas z rodziną, której dawno nie widziałam .Tomasz Cichosz (Morze Bałtyk) : – Czym te Święta są? Nie wiem, trzy dni wolnego(śmiech). Spotkania z rodziną, wiadomo. Z przyjaciółmi też się znajdzie trochę czasu wolnego, żeby usiąść. Także takie trzy dni spokojne, na pewno. Życzyłbym sobie awansu do ligi .

Edyta Rzenno ( PRO KON STAL Piast) : – Święta? Okresem odpoczynku na pewno. Na pewno takim oddechem przed druga rundą, choć ta runda już się zaczęła, ale przed następnymi spotkaniami. Także mam nadzieję, że wrócimy wszystkie w pełni sił, wszystkie zdrowe, wypoczęte… Czego bym sobie życzyła? A to już pozostawię dla siebie, bo się nie spełni .

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-12-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved