Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > W Warszawie będzie trybuna, będzie show

W Warszawie będzie trybuna, będzie show

W Warszawie podczas akademickich derbów kibice siatkówki - podobnie jak na spotkaniu "Inżynierów" ze Skrą Bełchatów - będą mogli zasiąść na dostawianych dolnych trybunach.

Zarząd stołecznego klubu, ze względu na duże zainteresowanie akademickimi derbami, zdecydował się sprowadzić ponownie do Areny Ursynów dwie trybuny, które pomieścić mogą ponad trzysta osób.

Stołeczni kibice, mimo przedświątecznych obowiązków, chcą przyjść na ten mecz. Zostało nam tylko około 500 biletów – powiedział Marcin Bańcerowski, członek Zarządu klubu. – Dlatego postanowiliśmy ściągnąć na Ursynów dostawiane trybuny. Nie ukrywamy też, że takie „zabudowanie” boiska ze wszystkich stron, pomoże naszym siatkarzom w grze. Liczymy, że kibice poniosą ich swoim dopingiem do zwycięstwa – dodał.Bilety na dostawiane trybuny będzie można nabyć w kasach Areny Ursynów na godzinę przed rozpoczęciem meczu – od 16.00. Ich cena wyniesie: 25 zł – ulgowe i 35 zł – normalne. W kasach będzie można zakupić także wejściówki na sektory, w których pozostały jeszcze wolne miejsca. Dla kibiców, którzy zasiądą w sobotę na trybunach ursynowskiej hali, organizatorzy przewidzieli świąteczne niespodzianki.

* Adrian Komorowski (azspw.com)

źródło: azspw.com, inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-12-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved