Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Agata Karczmarzewska: Zagrać na 100% możliwości

Agata Karczmarzewska: Zagrać na 100% możliwości

fot. archiwum

Zespół z Białegostoku podejmie ekipę mistrza Polski, Muszyniankę Muszyna. Rywalki w tym sezonie poniosły tylko jedną porażkę w PlusLidze Kobiet i są zdecydowanym faworytem. Podlasianki chcą jednak sprawić niespodziankę.

Zdajemy sobie sprawę z siły przeciwniczek i podejdziemy do spotkania z respektem, ale bez strachu – mówi Katarzyna Walawender , przyjmująca Pronaru Zeto Astwy.

 

Zespół z Muszyny doskonale znają Marlena Mieszała i Agata Karczmarzewska , które w ubiegłym sezonie świętowały z "Mineralnymi” zdobycie tytułu mistrza Polski. Teraz obie grają w Białymstoku i zechcą przypomnieć się byłemu trenerowi. 

Nie myślę o tym spotkaniu w specjalnych kategoriach, może tylko takich, że gramy z naprawdę silnym zespołem, który w obecnych rozgrywkach prezentuje się bardzo dobrze – mówi Karczmarzewska. – Aby myśleć o zwycięstwie, musimy wszystkie zagrać na sto procent możliwości – dodaje.

 

Jesteśmy zwarci i gotowi. Jak przegramy nikt nam ręki nie obetnie. Najważniejsza jest walka, tego oczekuję od drużyny najbardziej – kończy trener Dariusz Luks .

źródło: Gazeta Współczesna, Kurier Poranny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2008-12-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved