Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Wypowiedzi po meczu BKS Aluprof – Gedania Żukowo

Wypowiedzi po meczu BKS Aluprof – Gedania Żukowo

fot. archiwum

BKS Aluprof Bielsko-Biała nie dał żadnych szans młodym siatkarkom Gedanii Żukowo. Po meczu w ekipie z Wybrzeża nie kryto, że nastroje po kolejnej porażce nie są dobre.

Katarzyna Skorupa (BKS Aluprof): – Nie najlepszy mecz, ale każdy ma lepsze i gorsze mecze. Mam nadzieję, że w Serbii zagramy lepiej, bo jedziemy tam po zwycięstwo .

 

Elżbieta Skowrońska (Gedania Żukowo): – Ciężko cokolwiek powiedzieć. Zespół źle się czuje psychicznie po tylu porażkach. Doświadczone zawodniczki Aluprofu obnażyły wszystkie nasze niedoskonałości i na ich tle wypadłyśmy blado, ale nie robiłyśmy sobie zbytnich nadziei, że tu coś ugramy. Gramy w tak młodym składzie, by dziewczyny poprzez zgranie nabierały doświadczenia . 

Natalia Bamber (BKS Aluprof): – Bardzo się cieszymy, że wygrałyśmy ostatni mecz na tej hali w tym roku. To powoduje, że mamy dobry nastrój. Życzę wszystkim rodzinnych i wesołych Świąt .

 

Grzegorz Wróbel (Gedania Żukowo): – Jestem zadowolony, że dobrze zagraliśmy w przyjęciu i bloku. Jeśli trafimy na zespół nieco słabszy niż Aluprof, bo drużyna z Bielska to przecież kandydat do złotego medalu PlusLigi Kobiet to z takim przyjęciem jesteśmy w stanie wygrać. My cieszymy się z każdego zdobytego punktu i z doświadczenia, które moje bardzo młode zawodniczki nabrały w pierwszej części rundy zasadniczej. W rundzie rewanżowej mamy lepszy kalendarz i myślę, że ugramy nieco więcej .

 

Igor Prielożny (BKS Alupof): – Cieszę się, że dziewczyny od początku były skoncentrowane bo rywal zaskoczył nas trochę ustawieniem. Najlepiej zagraliśmy w pierwszym secie. Zespół Gedanii mimo bardzo młodego wieku zagrał bardzo dobrze taktycznie. To się bardzo rzadko zdarza. Z tych 10 bloków połowa była na naszej najmłodszej zawodniczce ale to właśnie o to chodzi by uczyła się atakować po kierunkach omijając blok. Dziękuje za współpracę w tym roku i życzę Wesołych Świąt .

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved