Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Porażka kadetów Czarnych

Porażka kadetów Czarnych

Kadeci Czarnych gładko przegrali w Warszawie z drużyną tamtejszego MOS-u Wola 3:0. Tym samym drużyna z Radomia straciła fotel lidera, który uzyskała dwa tygodnie temu po meczu z inną drużyną ze stolicy - Metrem w Radomiu.

Czarni dobrze rozpoczęli spotkanie. W pierwszym secie mieli nawet piłkę setową w górze, lecz będący tego dnia w kiepskiej formie po powrocie z turnieju kadry Polski Jakub Wachnik nie mógł się przebić przez blok Warszawian. W kolejnych partiach żadnego problemu z odniesieniem zwycięstwa nad Radomianami nie mieli gospodarze. – Walczyliśmy w pierwszym secie do końca. Po minimalnej porażce chyba uszło z nas powietrze, wyluzowaliśmy się i dlatego przegraliśmy gładko dwie kolejne partie – podsumował spotkanie Damian Płaskociński przyjmujący Czarnych.

MOS WOLA Warszawa – Czarni Radom 3:0

(27:25, 25:16, 25:11)

Skład:

Czarni: Zugaj, Pszenny, Grzechnik, Wachnik, Michalski, Ostrowski D., Filipowicz (libero) oraz Płaskociński, Bucki, Wanat

źródło: czarni.radom.pl