Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Daniel Pliński: Ta sala zawsze była nasza

Daniel Pliński: Ta sala zawsze była nasza

- Wszyscy zagraliśmy wyśmienicie, a kibice pomogli nam w decydujących momentach - cieszył się po meczu Daniel Pliński. "Plina" był wczoraj najlepszy na boisku, a po meczu dziewięć tysięcy widzów odśpiewało mu "sto lat", bo obchodził trzydzieste urodziny.

Drugi raz takich urodzin już nie przeżyję – mówił Pliński. – Po pierwsze, to są trzydzieste urodziny, a po drugie – w tak fantastycznej atmosferze.

Środkowy Skry po meczu był bardzo szczęśliwy. – W tym sezonie jeszcze ani razu tak nie zagraliśmy – mówił. – Życzyłbym sobie, żebyśmy grali na 80 procent tego co dzisiaj, ale za to regularnie.Mistrzowie Polski zatrzymali Rosjan przede wszystkim blokiem. – Trafiali w nasz blok – skromnie powiedział Pliński. – Mieliśmy trzy odprawy wideo, analizowaliśmy dużo gry Odincowa, przede wszystkim rozgrywających. To przyniosło efekty. Wszystko nam dzisiaj wychodziło.

Pliński podkreślił, że Skra doskonale czuła się w Łodzi. – Ta sala zawsze była nasza – mówił. – Kibice w całej Polsce zawsze kibicują wszystkim naszym zespołom w europejskich pucharach. Wygraliśmy z zespołem, który jest moim zdaniem w trójce najlepszych drużyn na świecie.

*Autor – Paweł Hochstim – POLSKA Dziennik Łódzki

źródło: Dziennik Łódzki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2008-12-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved