Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dan Lewis może już trenować

Dan Lewis może już trenować

Dan Lewis wraca do treningów. Lekarska diagnoza jest pomyślna i skrzydłowy ZAKSY coraz mocniej trenuje. Do końca roku powinien znaleźć się w meczowej kadrze.

Dan Lewis to jeden z nowych zawodników kędzierzyńskiego klubu. Do ZAKSY trafił z kadry mistrza Polski – Skry Bełchatów. Latem podpisał kontrakt, ale wcześniej przeszedł operację prawego kolana.

Podczas rehabilitacji, a potem przedsezonowych przygotowań, „oszczędzał” prawe kolano, w efekcie czego mocno przeciążył lewe. Z tego powodu musiał odpuścić grę i treningi.Wspólnie z Danem i trenerem ustaliliśmy, że zawodnik do grudnia ma spokojnie się wyleczyć, a potem wrócić do treningów – wyjaśnia Kazimierz Pietrzyk, prezes ZAKSY. – Cały czas był z drużyną, przechodził zabiegi, ćwiczył na siłowni. Ostatnie konsultacje lekarskie są dla nas bardzo dobre. Dan może wracać do normalnych ćwiczeń nie tylko w siłowni, ale też w hali. Oczywiście musi to robić z głową, odpowiednio dawkując obciążenia. Nie może od razu skakać do ataków jak jego koledzy. Jednak do końca roku powinien już trenować na sto procent i być do dyspozycji trenera podczas meczów.

*Autor – Roman Stęporowski

źródło: Nowa Trybuna Opolska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-12-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved