Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Andrzej Kowal: Trzeba być maksymalnie skoncentrowanym

Andrzej Kowal: Trzeba być maksymalnie skoncentrowanym

- Chcemy wygrać z Treflem, podtrzymać dobrą passę i miłym akcentem, zakończyć ten rok we własnej hali - mówi przed meczem z Treflem Gdańsk Andrzej Kowal, drugi trener Asseco Resovii. - To wcale nie będzie łatwy mecz.

Sobotni mecz z Treflem będzie ostatnim pojedynkiem resoviaków w 2008 roku w Rzeszowie i ostatnim w I rundzie rozgrywek. Nasza drużyna wyraźnie dodała gazu. Trefl natomiast przegrywa mecz za meczem.

Rywal ma problemy, ale na pewno się nie położy i będzie czekał na egzekucję. Trzeba być maksymalnie skoncentrowanym. Wszyscy zdają sobie sprawę, łatwo nie będzie – dodaje Kowal. – Zapraszamy kibiców. Postaramy się zagrać najlepiej, jak na obecnym etapie potrafimy.Łukasz Kadziewicz i spółka zapewne zrobią wszystko, aby sprawić naszym psikusa. W zespole Resovii być może zagra już Ihosvany Hernandez. Nadal zabraknie natomiast innego rekonwalescenta Michała Kaczmarka. – Rzeczywiście, jest szansa, że Hernandez może już wystąpić w sobotnim pojedynku, choć z drugiej strony zależy nam i zawodnikowi, aby zanim wybiegnie do gry był w pełni zdrowy. Kaczmarek już też trenuje, ale jeszcze nie zagra – informuje asystent trenera Ljubo Travicy.

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-12-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved