Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Robert Prygiel: Nie robimy tego umyślnie

Robert Prygiel: Nie robimy tego umyślnie

Po dość nieoczekiwanym zwrocie w Jastrzębiu, tamtejsza drużyna pokonała dopiero w tie-breaku Fonte do Bastardo. Robert Prygiel – kapitan gospodarzy – przyznał że był to kolejny słaby mecz Jastrzębia oraz zaapelował do kibiców.

Marcin Wypych: Dzisiejsze spotkanie to…

Robert Prygiel: Zagraliśmy słabo, kolejny słaby mecz w naszym wykonaniu.Zawiodło dziś…

Wszystko! Brakowało z każdego elementu po trochu. Źle przyjmowaliśmy, czytelnie rozgrywaliśmy, nie kończyliśmy ataków. Graliśmy słaba zagrywką, bojaźliwie. Cóż mogę więcej powiedzieć…

Potrzebowaliście 1,5 seta żeby poznać zespół przeciwny? Ich grę?

Nie, to nie jest drużyna, której my się mamy obawiać i musimy znać jej taktykę. Po prostu, jeżeli my byśmy zagrali przynajmniej średnio to nie powinniśmy mieć z nimi problemów.

Dziś wygrana po ciężkim boju, ale trzeba nam już myśleć o Kędzierzynie. Nastroje bojowe?

Nie mogą być nastroje dobre. Przegrywamy dużo meczy, gramy słabo i tu nie ma mowy o dobrych i bojowych nastrojach. Miejmy nadzieję że sprawimy tam niespodziankę i wygramy w Kędzierzynie. Przede wszystkim chodzi nam o to, żeby wrócić do swojej gry jaką my oczekujemy. To będzie dla nas najważniejsze w meczu z Kędzierzynem.

Kibice rozczarowani dzisiejszym spotkaniem. Boli was ich postawa?

Nie można przejść obok tych nastrojów, nie można przejść obok naszych kibiców. Każdy z nas gra dla kibiców, a wiadomo że człowiek ma ten limit wyrozumiałości. Naszym kibicom on się pomału kończy. Jedynie chciałbym tu przytoczyć takie powiedzenie, że kibic jest z zespołem na dobre i na złe. Ja jako kapitan ze swej strony w imieniu drużyny chciałbym powiedzieć, że my nie robimy tego umyślnie, że naprawdę trenujemy i staramy się wszystko robić, żeby to nie wyglądało jak wygląda. Miejmy nadzieję, że to się zmieni w najbliższym meczu.

Dziękuję za rozmowę.

* rozmawiał Marcin Wypych (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2008-12-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved