Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Dominika Koczorowska: Zagramy jeszcze lepiej

Dominika Koczorowska: Zagramy jeszcze lepiej

fot. archiwum

- Nasza gra nie jest ustabilizowana i dobre zagrania przeplatają się ciągle ze złymi, ale chyba ogólnie możemy być zadowolone - twierdzi środkowa AZS Białystok Dominika Koczorowska.

Za Wami ciężki mecz z Gwardią Wrocław. Podsumuj to spotkanie…

 

Dominika Koczorowska : – Mecz z Gwardią był dla nas ważny, ponieważ środek tabeli jest bardzo wyrównany i kilka drużyn ma bardzo podobną ilość punktów. Każde zwycięstwo przybliża nas do pewnego utrzymania się w lidze, co w rezultacie oznacza walkę w play-off. Był to o tyle trudny pojedynek, że Gwardia jest nieobliczalnym zespołem i każdemu rywalowi przysparza wielu trudności. Na początku meczu, w pierwszym secie, podobnie jak inne drużyny również i my miałyśmy spore kłopoty. Całe szczęście, że w kolejnych dwóch partiach byłyśmy górą i wygrałyśmy. Niestety jak to czasami u nas bywa, w czwartej odsłonie meczu popełniłyśmy zdecydowanie za dużo błędów własnych i zbyt późno zaczęłyśmy odrabiać straty, co w rezultacie doprowadziło do tie-breaka. Jak mówi wielu kibiców jesteśmy jednak mistrzyniami piątego seta, więc tradycji stało się zadość i wygrałyśmy, zdobywając tym samym cenne 2 punkty. 

Grasz w Białymstoku już jakiś czas – początek obecnego sezonu wydaje się dużo lepszy od poprzedniego.

 

W Białymstoku gram obecnie trzeci sezon i jest to zdecydowanie najlepszy rok. W przeciwieństwie do lat poprzednich większość spotkań wygrywamy, co nas bardzo satysfakcjonuje. Nareszcie widać rezultaty naszej ciężkiej pracy wykonywanej na treningach.

 

Czy piąte miejsce w PlusLidze Kobiet jest satysfakcjonujące?

 

Czy taki wynik jest satysfakcjonujący zależy od aspiracji danego zespołu i jego możliwości. Jeśli chodzi o nasz zespół myślę, że na chwilę obecną jest on w pełni zadowalający.

 

W weekend zostaną rozegrane mecze 9. kolejki, która zakończy pierwszą część rundy zasadniczej. Jak oceniłabyś grę zespołu?

 

Wydaje mi się, że obecne miejsce w tabeli jest dobre a przede wszystkim takie, jakie sobie zakładaliśmy przed sezonem – czyli pewna ósemka. Nasza gra jest jeszcze niestabilna i dobre zagrania przeplatają się ze złymi, ale ogólnie możemy być z siebie zadowolone. Jestem zdania, że w rundzie rewanżowej zagramy jeszcze lepiej.

 

Przed Wami spotkanie z Muszynianką – będzie to trudny mecz. Jakie Ty widzisz elementy, w których AZS Białystok może okazać się lepszy?

 

Trudno mi powiedzieć, w jakich elementach możemy okazać się lepsze. Do tej pory dwa mecze z Muszyną u siebie wygrałyśmy, więc mam nadzieję, że i tym razem uda się nam tego dokonać.

 

Dokończ zdanie – Bardzo chciałabym…

 

Zagrać w reprezentacji i zdobyć dla kraju wiele medali.

 

* Rozmawiała Weronika Grabowska (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-12-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved