Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Zwycięstwo CSKA Sofia przed meczem z AZS Częstochowa

Zwycięstwo CSKA Sofia przed meczem z AZS Częstochowa

W 5. kolejce bułgarskiej Superligi siatkarze CSKA Sofia zmierzyli się na wyjeździe z Markiem Union Iwkoni. Była to próba generalna wojskowych przed pojedynkiem z AZS Częstochowa w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Już w najbliższy wtorek AZS Częstochowa rozegra pierwsze spotkanie fazy grupowej LM z bułgarską CSKA Sofia. Obie drużyny zapowiadają solidne przygotowania do meczu, który nie będzie należeć do najłatwiejszych. Gra toczy się bowiem o wysoką stawkę – awans do kolejnej rundy rozgrywek Ligi Mistrzów. Obie drużyny spotkają się również 17 grudnia w Częstochowie w meczu rewanżowym. Nikogo nie trzeba jednak przekonywać, iż wygrana w Bułgarii zdecydowanie przybliży zwycięską drużynę do upragnionego awansu.

Zawodnicy AZS Częstochowa nie mogą zaliczyć poprzedniej kolejki PlusLigi do udanej. W zeszyły piątek podopieczni Radosława Panasa ulegli w Kędzierzynie 1:3. Smucić i zastanawiać może, miejmy nadzieję, chwilowo gorsza dyspozycja ekipy z Częstochowy. Po meczu z ZAKSĄ zawodnicy zapowiadali skrupulatną analizę popełnionych błędów i pełną gotowość do wtorkowego spotkania.Tymczasem rywal polskiej ekipy, CSKA Sofia, zanotował na swoim koncie kolejne zwycięstwo w ramach piątej kolejki bułgarskiej Superligi. Podopieczni trenera Aleksandra Popowa pewnie pokonali Mark Union Iwkoni. CSKA Sofia nie miała większych problemów w tym spotkaniu. Drużyna bezlitośnie wykorzystywał słabe punkty swoich przeciwników. Świadczy to o dobrej formie przeciwnika AZS Częstochowa. Jedno jest pewne – wtorkowe spotkanie będzie bardzo interesujące!

źródło: inf. własna, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2008-12-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved