Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Waldemar Kawka: Przez dwa sety prawie nie istnieliśmy

Waldemar Kawka: Przez dwa sety prawie nie istnieliśmy

fot. archiwum

Zespół BKS-u Aluprof Bielsko-Biała nie miał większych problemów z pokonaniem siatkarek z Dąbrowy Górniczej. Jak zgodnie podkreślają i zwycięzcy, i pokonani kluczem do zwycięstwa była mocna zagrywka.

Katarzyna Wysocka : – Nie wiem co powiedzieć. Inaczej umawiałyśmy się z dziewczynami. Nie potrafiłyśmy dobrze przyjąć zagrywki a bez tego nie ma gry. Plan był by przycisnąć troszkę dziewczyny z Bielska ale się nie udało. Dziwne, że tak słabo serwowałyśmy .

 

Magdalena Śliwa : – Gratuluję zespołowi z Bielska-Białej zwycięstwa. My miałyśmy dzisiaj straszny problem z przyjęciem zagrywki a same bardzo słabo serwowałyśmy . 

Natalia Bamber : – Dziękuję za gratulacje. Zespół z Dąbrowy Górniczej to bardzo dobra drużyna, dlatego bardzo cieszy tak pewne zwycięstwo. Dobrze dziś zagrywałyśmy i to nam bardzo pomogło .

 

Waldemar Kawka : – Przez dwa sety prawie nie istnieliśmy. Moje zawodniczki słabo przyjmowały. W trzecim secie trochę lepsza gra ale może to Aluprof troszkę odpuścił bo tak często bywa po dwóch łatwo wygranych setach. Myślę, że pięciosetowy mecz z Calisią Kalisz dał troszkę o sobie znać .

 

Igor Prielożny : – Bardzo się cieszę, że punktowaliśmy dzisiaj we wszystkich elementach. To bardzo ważne. Z optymizmem można patrzeć na wtorkowy mecz w pucharze CEV patrząc na tak grający zespół. Nie lekceważyłbym jednak drużyny z Serbii. Mamy ich na kasecie. Ten zespół stać na wygranie seta na wyjeździe, a tego byśmy nie chcieli .

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-12-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved