Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Lekcja z mistrzami ze Skry

Lekcja z mistrzami ze Skry

fot. archiwum

Licealiści z SMS-u długo nie zapomną czwartkowej lekcji wf. Przez godzinę mogli bowiem trenować pod kierunkiem trzech zawodników Mistrza Polski - PGE Skry Bełchatów. Do Łodzi przyjechali Paweł Maciejewicz, Janne Heikkinen oraz Bartosz Kurek.

Młodzi gracze z ogromnym zapałem wykonywali polecenia zawodników najlepszej polskiej drużyny. Fiński środkowy uczył ich blokowania, stojąc – podobnie jak Kurek – na stole!. Poza tym drugo- i trzecioklasiści ćwiczyli zagrywki i przyjęcie. Była też krótka gra. Po zakończeniu zajęć siatkarze z Bełchatowa nie mogli wyjść z sali, bowiem przez kilkadziesiąt minut pozowali do zdjęć i rozdawali autografy. – Nie miałem problemów z porozumieniem się z chłopakami, ponieważ jestem niewiele od nich starszy – opowiadał 20-letni Kurek. – Mam nadzieję, że w krótkim czasie czegoś się od nas nauczyli.

Najbardziej zaangażowany w trening był Heikkinen, który bił brawo po udanych zagraniach, poprawiał błędy, pomagał w rozciąganiu. A trzeba przypomnieć, że Fin jest w trakcie rehabilitacji po artroskopii kolana.

Po południu siatkarze wzięli udział w treningu swojego zespołu, który przygotowuje się do sobotniego spotkania z Jadarem Radom w PlusLidze. Kurek zapowiedział, że drużynę interesuje wyłącznie zdobycie trzech punktów. Przyznał jednak, że myśli już o meczu z Iskrą Odincowo w Lidze Mistrzów. – Wtedy musi przyjść najwyższa forma – stwierdził.źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2008-12-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved