Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Joanna Frąckowiak: Owszem, dostałam propozycję z Gwardii

Joanna Frąckowiak: Owszem, dostałam propozycję z Gwardii

fot. archiwum

Wczoraj pojawiły się informacje o przejściu Joanny Frąckowiak z Farmutilu Piła do Gwardii Wrocław. - Owszem, dostałam propozycję z Wrocławia, ale na razie nie myślę o takich rzeczach - deklaruje siatkarka.

Przyjmująca pilskiej drużyny pytana o ewentualną zmianę barw klubowych odmawia komentarza. – Na razie jestem w trakcie leczenia kontuzji i nie myślę o takich rzeczach – ucina spekulacje siatkarka. Nie zaprzecza jednak, że władze wrocławskiego klubu chętnie widziałyby ją w swoich szeregach. – Owszem, dostałam propozycję z Gwardii – potwierdza krótko.

 

Niewątpliwie przyjmująca polskiej reprezentacji, której umiejętności docenił Marco Bonitta , może nie być zbyt zadowolona z pierwszego etapu pracy w pilskim klubie. Jeszcze gdy była w pełni zdrowa trener Jerzy Matlak nie korzystał zbyt skwapliwie z jej usług. Czy jest to powodem rozważania przez zawodniczkę zmiany barw klubowych? – Przed kontuzją miałam takie myśli – przyznaje Joanna Frąckowiak . – Teraz czeka mnie rehabilitacja i skupiam się tylko na tym. Chcę wrócić do pełnej formy i udowodnić, że można i warto na mnie postawić – zapowiada siatkarka.źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-12-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved