Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > AZS Politechnika Krakowska: Zmiana na stanowisku trenera

AZS Politechnika Krakowska: Zmiana na stanowisku trenera

fot. archiwum

Jak podaje oficjalna strona internetowa AZS-u Politechniki Krakowskiej, doszło w zespole do zmiany na stanowisku trenera. Doświadczonego Jerzego Piwowara zastąpi w najbliższych meczach Marek Fornal.

Mając na uwadze ostatnie wyniki, a przede wszystkim dobro zespołu II ligowego siatkarzy AZS Politechnika Krakowska, Zarząd Klubu AZS w porozumieniu z trenerem Jerzym Piwowarem zdecydowali, iż od najbliższego meczu zespół AZS Politechnika Krakowska z ławki trenerskiej poprowadzi Marek Fornal .

 

Dla Marka Fornala wielokrotnego reprezentanta Polski i medalisty Mistrzostw Polski (m.in. z zespołem krakowskiego Hutnika prowadzonym przez Jerzego Piwowara), który przez ostatnie dwa sezony występował w zespole AZS Politechnika Krakowska, sobotni mecz z Czarnymi Radom (w którym notabene kiedyś występował) będzie debiutem w trenerskiej roli. 

Zarząd Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Krakowskiej pragnie serdecznie podziękować Jerzemu Piwowarowi za trud pracy włożonej na stanowisku trenera AZS Politechnika Krakowska w ostatnich trzech sezonach, pozostając w przekonaniu, iż dalsza współpraca niejednokrotnie jeszcze przysporzy radości i satysfakcji obu stronom .

źródło: azs.pk.edu.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2008-12-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved