Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga: Wygrana Organiki, ale z kłopotami

I liga: Wygrana Organiki, ale z kłopotami

W Poznaniu nie było niespodzianki, ale siatkarki Organiki Budowlanych Łódź musiały się mocno napracować, aby wygrać z outsiderem rozgrywek. Ostatecznie wygrały 3:1.

Trener Jacek Pasiński znów nie mógł skorzystać ze swojej najbardziej doświadczonej zawodniczki. Tym razem Małgorzata Niemczyk komentowała spotkanie w Mielcu, dlatego nie przyjechała do Poznania.

Mimo to łodzianki łatwo wygrały pierwszego seta do 11. W następnych partiach łodzianki chyba zlekceważyły przeciwniczki, bo zdobywanie kolejnych punktów szło im jak po grudzie. Gospodynie wygrały trzeciego seta, ale czwarta partia należała już do liderek.Nie był to bynajmniej łatwy mecz, dla naszej drużyny – mówi menedżer łódzkiej drużyny Marcin Chudzik. – Na szczęście zdobyliśmy komplet punktów i awansowaliśmy na drugie miejsce w tabeli.

AZS AWF Poznań – Organika Budowlani Łódź 1:3

(11:25, 25:23, 25:27, 21:25)

Składy zespołów:

AZS AWF: Owczynnikowa, Paszek, Jagodzińska, Weder, Bejga, Łakomy, Narożna (libero) oraz Duda, Filipowicz, Wardak, Salamon

Budowlani: Pluta, Wiśniewska, Jaszewska, Wołoszyn, Jasińska, Bednarek, Ciesielska (libero) oraz Baran, Wankiewicz, Jóźwicka

Zobacz również:

Wyniki i tabela I ligi kobiet

źródło: sport.pl, Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2008-12-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved