Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robert Milczarek: Skupiliśmy się na swojej grze

Robert Milczarek: Skupiliśmy się na swojej grze

Zespół AZS-u Politechniki Warszawskiej we wczorajszym meczu w Radomiu, w niczym nie przypominał drużyny, która przed tygodniem uległa Delekcie 1:3. - Skupiliśmy się na swojej grze, co jak było widać, przyniosło zamierzone efekty - mówi Robert Milczarek libero Inżynierów.

Zwycięstwo w Radomiu to miła niespodzianka urodzinowa?

Robert Milczarek:Na pewno (zawodnik w piątek obchodził urodziny – przyp. red.). Przyjeżdżając do Radomia wiedzieliśmy, że będzie to ciężkie spotkanie. W tym tygodniu dużo ze sobą rozmawialiśmy, wyjaśniliśmy sobie co robiliśmy źle, mieliśmy też wspólne spotkanie integracyjne. Nie chodzi tutaj o to, że atmosfera w zespole jest zła, bo ona jest bardzo dobra! Zależało nam, aby była ona jeszcze lepsza, tak jak w okresie przygotowawczym do sezonu. A wracając do meczu… na boisku skupiliśmy się na swojej grze, co jak było widać, przyniosło zamierzone efekty.Mecz graliście bez Karela Kvaśniczki i Andrzeja Skórskiego, obawialiście się, że radomianie wykorzystają to w meczu?

Zespół Jadaru chyba nie do końca zrealizował swoją taktykę. Wydaje mi się, że radomianie chcieli właśnie zagrywać na naszego nominalnego atakującego, Rafała Buszka, który grał na przyjęciu. To założenie im się jednak nie udało, tym bardziej, że staranie go pokryliśmy i zwyciężyliśmy z czego się bardzo cieszę!

No właśnie piłki zamiast na Rafała Buszka, były zagrywane głównie na ciebie…

– Na początku spotkania faktycznie tak było. Wydaje mi się, że wynikało to z tego, iż nasi rywale chcieli ucelować Rafała, ale zagrywka im schodziła właśnie na mnie. Być może stąd wrażenie, że głównie ja odbierałem serwis przeciwnika.

Zdarzały się momenty, że byłeś nadaktywny na boisku

– Nie do końca tak było… Mamy się rzucać wszyscy do każdej piłki. Jak jest nas trzech, to mamy bronić we trzech. O każdą piłkę mamy walczyć na „maxa” i dzisiaj tak to właśnie wyglądało.

Czego ci życzyć z okazji urodzin?

– Przede wszystkim dużo zdrowia…

Zatem tego ci życzę.

– Dziękuje.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-11-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved