Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

II liga: Ryszard Kruk nowym trenerem Cuprum Lubin

fot. archiwum

Po siódmej porażce doszło do zmiany trenera siatkarzy Cuprum Lubin. Podczas wczorajszego posiedzenia zarządu klubu, włodarze powierzyli funkcję szkoleniowca Ryszardowi Krukowi, byłemu trenerowi reprezentacji Polski.

Piotr Szarejko , dotychczas prowadzący Cuprum, będzie asystentem Kruka.

 

Szkoleniowiec wraca do Cuprum po dwóch latach przerwy, Ryszard Kruk jest doświadczonym szkoleniowcem, który prowadził m.in. kadrę Polski. Podjął się trudnego zadania naprawy gry zespołu i poprawy miejsca w tabeli. 

Ryszard Kruk to postać znana w polskiej siatkówce. Oprócz wspomnianej reprezentacji pracował też w Chełmcu Wałbrzych, Morzu Szczecin, Płomieniu Sosnowiec i AZS-ie Nysa. – To nowe i trudne wyzwanie – mówi Ryszard Kruk. – Wejście do klubu w środku sezonu w ciężkiej sytuacji jest na pewno trudne. Rozmawiałem z Piotrem Szarejko. Ucieszył się, że to ja go zastąpię, a nie ktoś inny. Podjąłem trudną decyzję i wyzwanie, ale po to jesteśmy zawodowymi trenerami, żeby takie też podejmować, a nie tylko łatwe zadania. Mam zespól uratować przed spadkiem z II ligi. I do tego wspólnie z zawodnikami będziemy dążyć – dodał nowy szkoleniowiec Cuprum.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2008-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved