Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > nasze drużyny > Wojciech Żaliński: Pierwsze zwycięstwo na pewno cieszy

Wojciech Żaliński: Pierwsze zwycięstwo na pewno cieszy

Po wygranym meczu Jadaru z Delectą Bydgoszcz, atakujący radomskiego zespołu, Wojciech Żaliński, nie krył zadowolenia ze zdobycia trzech punktów. - Jechaliśmy do Bydgoszczy po wygraną - stwierdził.

W poprzednim sezonie właśnie w Łuczniczce zagraliśmy zwycięski mecz, który przerwał złą passę porażek i rozpoczął dobrą serię. W piątek graliśmy swoje, od początku byliśmy skoncentrowani i wierzyliśmy we własne możliwości. Wyniki poszczególnych setów mogą świadczyć o dosyć łatwej wygranej, jednak w rzeczywistości było zupełnie inaczej – kontynuował Wojciech Żaliński.

Losy setów ważyły się w końcówkach. Z kolei trzecia partia padła łupem gospodarzy, ponieważ to my popełniliśmy zbyt dużo własnych błędów. Później jednak wróciliśmy do swojej gry. Wydaje się, że poniżej oczekiwań, co może być zaskoczeniem, zagrali zawodnicy kreowani na wiodące postacie bydgoskiego zespołu. Zdenerwowani kibice Delecty opuszczali halę w połowie czwartego seta. Był to pierwszy mecz z zespołami z drugiej części tabeli. W następnych spotkaniach musimy szukać punktów – zakończył wyróżniający się gracz piątkowego starcia – zakończył wyróżniający się gracz piątkowego starcia.Autor: Piotr K. Dobrowolski

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
nasze drużyny

Więcej artykułów z dnia :
2008-11-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved