Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Koszulka na specjalne okazje

Koszulka na specjalne okazje

fot. archiwum

Siatkarki mają różne sposoby na poprawienie sobie humoru po przegranym meczu, czy też zmobilizowanie się do ciężkiej pracy na treningach. Na ciekawy pomysł wpadła Małgorzata Sikora, zawodniczka Piasta Szczecin.

Zawodniczka na pierwszych zajęciach po spotkaniu z Sokołem Chorzów, pojawiła się w trykocie z nazwiskiem Sykora na plecach.

 

To specjalna koszulka. Nosze ją na wyjątkowe okazje – wyjaśniła od razu skrzydłowa PRO KON STAL Piasta. – Dostałam ją od Magdy Śliwy, która po meczu reprezentacji Polski ze Stanami Zjednoczonymi podeszła do Stacy Sykory i powiedziała, że gra w drużynie z zawodniczką, która się tak samo nazywa. Jednocześnie zapytała, czy mogłaby dostać jej koszulkę aby zrobić mi prezent. Amerykanka nie robiła żadnych problemów i tak oto jej trykot znalazł się w moich rękach – tłumaczy Sikora . 

Dla byłej siatkarki Wisły reprezentacyjna koszulka Sykory (kilka miesięcy temu razem z drużyną USA wywalczyła srebrny medal na igrzyskach olimpijskich w Pekinie) ma wyjątkowe znaczenie. – Noszę ją bardzo rzadko. Z tego co pamiętam w Krakowie miałam ją tylko na jednym treningu. W Szczecinie też założyłam ją po raz pierwszy. Dlaczego właśnie dzisiaj? Amerykanka gra na pozycji libero i doskonale przyjmuje zagrywkę. Trenując w jej koszulce nie mogę sobie pozwolić na słabość w tym elemencie. W ten sposób chciałam się podbudować i zmobilizować do pracy. No i się udało, ponieważ razem z Choinką (Pauliną Chojnacką – dop. red) wygrałyśmy małe gry – śmieje się lewoskrzydłowa.

źródło: piast.szczecin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-11-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved