Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Obrączki dla Emanuela i Leilii

Obrączki dla Emanuela i Leilii

fot. archiwum

W dniu dzisiejszym, w Brazylii, bedzie miała miejsce uroczystość, na jakie zawsze z sympatią spoglądają kibice siatkówki. W Rio de Janeiro ślub zawrą Emanuel Rego oraz Leila Barros - znakomitości ze świata siatkówki plażowej.

W dniu dzisiejszym, w słynnej, południowej dzielnicy Rio de Janeiro – Copacabana – odbędzie się ślub i uroczystości weselne mistrza olimpijskiego z Aten (wspólnie z Ricardo Santosem ) w siatkówce plażowej, Emanuela Rego . Jego życiową partnerką zostanie Leila Barros – gwiazda brazylijskiej i światowej siatkówki plażowej.

Jak twierdzą sami bohaterowie dzisiejszego dnia, zależało im bardzo na tym, aby uniknąć rozgłosu związanego z tym wydarzeniem. Na uroczystość młoda para zaprosiła tylko 80 gości, w tym – jak poinformował Emanuel – tylko 20 to przyjaciele ze świata siatkówki plażowej.

Emanuel nie kryje swojego szczęścia. – Czego więcej mogę chcieć. Mam naprawdę wspaniałą partnerkę życiową – powiedział w bezpretensjonalny sposób w wywiadzie dla Globe.Wydaje się jednak, że przynajmniej jeszcze przez jakiś czas będzie chciał czegoś więcej… W tym samym wywiadzie mówił bowiem o ambitnych planach na przyszły sezon World Tour, jakie już przygotowują z partnerem z zespołu – Ricardo.

źródło: inf. własna, planetavolei.com.br

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2008-11-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved