Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: Bez spoglądania w tabelę

I liga: Bez spoglądania w tabelę

Tytułowa dewiza ma przyświecać siatkarzom BBTS-u Bielsko-Biała przed kolejnym spotkaniem. Podejmą oni przedostatnią drużynę w tabeli AZS PWSZ Nysa.

W czterech spotkaniach podopieczni Janusza Bułkowskiego tylko raz sięgnęli po punkty, ale warto podkreślić, że była to zgoła niespodziewana wygrana 3:1 nad Gwardią we Wrocławiu. – I choćby z tego względu musimy być bardzo uważni i skoncentrowania – zastrzega Grzegorz Wagner, szkoleniowiec BBTS-u. – Na pewno również nie możemy spoglądać w tabelę i przywiązywać wagi do aktualnego jej układu. W równym stopniu dotyczy to naszego liderowania, jak i tego że zespół z Nysy plasuje się w dolnej części. To nie ma znaczenia, podobnie jak to, że pokonaliśmy AZS 3:1 na turnieju w Nysie. To młody i nieobliczalny zespół. Jeśli „zaskoczy” ich gra, to możemy mieć sporo kłopotów. A my? Mamy po prostu zagrać kolejne, dobre spotkanie – zakłada trener bielskich siatkarzy.

Z ciekawostek trzeba zauważyć, że bielsko-nyska potyczka będzie konfrontacją dwóch najmłodszych ekip w I lidze. Średnia wieku „akademików” wynosi – 22,0, siatkarzy BBTS-u – 21,7.Początek spotkania: BBTS Bielsko-Biała – AZS PWSZ Nysa, w sobotę o godz. 16:00, w hali przy ul.Bratków 16.

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-11-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved