Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > UKS Osiemnastka lepszy od Chemika Police

UKS Osiemnastka lepszy od Chemika Police

Siatkarskie rozgrywki młodzieżowe powoli nabierają tempa. Swoje pierwsze spotkanie ligowe w tym sezonie rozegrały kadetki UKS Osiemnastki, a więc klubu współpracującego z Piastem Szczecin.

Podopieczne trenera Tomasza Kławsiucia pokonały we własnej hali Chemika 3:0. Młode siatkarki z Polic, prowadzone przez Mariusza Bujka nie miały zbyt wiele do powiedzenia w tym spotkaniu. – W jednym z setów rywalki nie zdobyły nawet dziesięciu punktów. Przyznam szczerze, że tak wysoka wygrana jest dla mnie sporym zaskoczeniem. Spodziewałem się dużo bardziej wyrównanego pojedynku – twierdzi szkoleniowiec szczecińskiego zespołu, który chwalił swoje zawodniczki za bardzo dobre przyjęcie zagrywki oraz skuteczność w polu serwisowym.

W najbliższy weekend UKS Osiemnastka rozegra kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem drużyny trenera Kławsiucia będzie Libero Wałcz, a więc ekipa, która nie tak dawno pokonała kadetki Piasta. Te z kolei pojadą na mecz do Darłowa. Nieco później, bo 23 listopada swoje rozgrywki zainaugurują młodziczki Piasta. One pierwszych punktów szukać będą w Goleniowie.Nieco inaczej przedstawia się sytuacja w rywalizacji juniorek. – One rozpoczną sezon dopiero w …nowym roku – tłumaczy Danuta Ciesińska. – A wszystko przez to, że do rozgrywek zgłosiły się tylko trzy drużyny. I właśnie one zagrają w turnieju, z którego najlepszy zespół awansuje do ćwierćfinału mistrzostw Polski. Mam nadzieję, że to będziemy my – mówi trenerka grup młodzieżowych Piasta.

źródło: piast.szczecin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2008-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved