Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Saleh Bin Nasser nowym Prezydentem AVC

Saleh Bin Nasser nowym Prezydentem AVC

Komitet Wykonawczy Azjatyckiej Federacji Siatkówki (AVC) powołał na poniedziałkowym spotkaniu nowego Prezydenta. Został nim dotychczasowy Vice-Prezydent Saleh Bin Nasser. Przypomnijmy, że zastąpi on na tym stanowisku Jizhong Wei`a, który został nowym Prezydentem FIVB.

Wybór Saleh Bin Nassera na nowego Prezydenta AVC zaproponował sam Jizhong Wei. Z kolei nowym Vice-Prezydentem został Sivanthi Adityan, który dotychczas był Vice-Prezydentem odpowiadającym za tzw. Zachodnią Strefę AVC.

Saleh Bin Nasser podkreślał ogromną pracę swojego poprzednika. Przyznał, że pod przewodnictwem Wei`a AVC udało się w dużej mierze rozwinąć, a siatkówka w Azji rozwija się świetnie. – AVC solidaryzuje się w całą siatkarską rodziną. Federacja może być pewna, że będę kontynuował plany oraz model pracy Jizhong Wei`a z całym szacunkiem dla jego wszystkich dokonań.Nasser wierzy, że z pomocą różnych organizacji skupionych wokół AVC uda się jeszcze wydajniej pracować nad rozwojem tamtejszej siatkówki. Nowy Prezydent dodał także, że Azjatycka Federacja Siatkówka będzie wpierać Jizhong Wei`a w jego pracy w FIVB.

źródło: fivb.org, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka światowa

Więcej artykułów z dnia :
2008-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved