Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar już w komplecie

Jadar już w komplecie

fot. archiwum

Sirianis Mendez Hernandez po tygodniowej przerwie dołączył do zespołu Jadaru. Kubańczyk dzisiaj wrócił ze Stanów Zjednoczonych, gdzie załatwiał formalności wizowe. Tymczasem drużyna Jadaru już w piątek zagra w Kędzierzynie Koźlu z ZAKSĄ w PlusLidze.

Kierownik drużyny i drugi trener Jadaru Dominik Kwapisiewicz nie mógł dzisiaj narzekać na nudę. Najpierw wspólnie z Mirosławem Zawieraczem poprowadził przedpołudniowy trening. Następnie wsiadł w samochód i udał się do Warszawy. – Jadę odebrać z Okęcia Hernandeza. Kubańczyk wraca ze Stanów – poinformował Dominik Kwapisiewicz.

 

Kubańczyk w USA wreszcie załatwił wszelkie formalności wizowe i teraz bez przeszkód skupić będzie się mógł na treningach. – To bardzo ważne, zwłaszcza w kontekście czekających nasz spotkań – podkreśla Dominik Kwapisiewicz. Mimo fatalnego początku sezonu w wykonaniu siatkarzy Jadaru nie traci on nadziei na "lepsze jutro". – Graliśmy z zespołami z czuba tabeli. Teraz czeka nas seria nieco lżejszych potyczek – zapewnia Dominik Kwapisiewicz. Szkoleniowca i działacza w jednej osobie nie przeraża nawet fakt, że najbliższym rywalem Jadaru będzie trzeci zespół siatkarskiej ekstraklasy – ZAK S.A, a mecz odbędzie się na wyjeździe. 

Ze względu na transmisje telewizyjną siatkarze z Radomia w Kędzierzynie Koźlu zagrają już w piątek. – W ogóle czeka nas sesja piątkowych potyczek. Kolejny mecz w Bydgoszczy też mamy grać w piątek – podkreśla Dominik Kwapisiewicz.

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2008-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved