Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Igor Prielożny: Jestem zadowolony z wyniku

Igor Prielożny: Jestem zadowolony z wyniku

Po pierwszym meczu w Pucharze CEV swoimi wrażeniami i ocenami z tego spotkania podzieliły się zawodniczki jak i trenerzy obu drużyn. Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane za tydzień w stolicy Grecji.

Karolina Ciaszkiewicz (przyjmująca BKS Alurpof): – Szkoda porażki w drugim secie, ale mamy nadzieję, że wszystko dobrze się zakończy i wygramy minimum dwa sety w Grecji. Na pewno łatwo nie będzie, bo przeciwnik pokazał dzisiaj na parkiecie, że stanowi silną drużynę.

Agata Sawicka (libero BKS Aluprof): – Uważam, że to był na prawdę dobry mecz. Można było wygrać 3:0, ale najważniejsze jest dla nas to, że wygrałyśmy. Zrobimy wszystko, żeby wygrać 3:0 na obcym terenie. Myślę, że nie ma się co obawiać greckich kibiców, u nas też są wspaniali kibice i dziś to greczynkom z pewnością przeszkadzało. Wierzę, że dobrze nam pójdzie, jesteśmy przygotowane na to psychicznie, że chcemy i musimy wygrać.Eleni Fragkiadaki (środkowa Panathinaikosu): – To był dobry mecz, ale mogłyśmy zagrać znacznie lepiej. Niestety w kluczowych momentach spotkania traciłyśmy koncentrację. W trzeciej partii prowadziłyśmy 11:7, ale zaczęłyśmy popełniać proste błędy.

Natalia Bamber (kapitan BKS Aluprof): – Mogłyśmy dzisiaj wygrać 3:0, ale wygrana 3:1 również nas bardzo cieszy. Będziemy jechać do Grecji w dobrych nastrojach.

Dimitris Floros (trener Panathinaikosu): – Priorytetem dla nas było dzisiaj zagrać tak, aby stworzyć sobie dobrą sytuację przed przyszłotygodniowym rewanżem u siebie. To dla nas bardzo ważne, że wygrałyśmy dzisiaj jedną partię. Rywalizacja jeszcze się nie skończyła i postaramy się zakończyć ją na naszą korzyść w Atenach.

Igor Prielożny (trener BKS Aluprof): – Jesteśmy w dobrych nastrojach, zwłaszcza że wygraliśmy z tak dobrym przeciwnikiem. Dla kibiców spotkania z takimi rywalami jak Panathinaikos, są zawsze bardzo atrakcyjne. Mistrz Grecji, który przecież jeszcze wzmocnił się dobrymi zawodniczkami… Cenię ten wynik bardzo wysoko. Jesteśmy przygotowani do tego, aby rozegrać dwa bardzo dobre mecze z Panathinaikosem. Szkoda przegranego na własne życzenie seta, ale jeżeli chodzi o presję przed rewanżem przy wyniku 3:0 lub 3:1 jest ona taka sama.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2008-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved