Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > AZS Politechnika dba o kibiców

AZS Politechnika dba o kibiców

fot. archiwum

- Drodzy Kibice! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i w trosce o Wasz komfort, przygotowaliśmy Internetowy System Sprzedaży Biletów na mecze naszej drużyny i właśnie w tej chwili oddajemy go w Wasze ręce - możemy przeczytać na stronie stołecznego klubu.

Kibice zespołu JW Construction Osram AZS Politechnika Warszawska bez wychodzenia z domu, za pomocą jedynie kilku kliknięć będą mogli nabyć wejściówkę na konkretne spotkanie swoich ulubieńców.

 

To nasz autorski projekt, dzięki czemu całkowity zysk z biletów trafia na konto klubu – powiedział twórca systemu, Michał Kazimierczak . – Przez ostatnie dni system był testowany i teraz – w momencie, kiedy mamy już 100 proc. pewności, że wszystko działa bez najmniejszych zarzutów, możemy oddać go w ręce kibiców – dodał. 

Od poniedziałku 3 listopada w systemie dostępne są bilety na mecz pomiędzy J.W. Construction OSRAM AZS Politechniką Warszawską a Asseco Resovią Rzeszów, który odbędzie się w piątek 7 listopada, początek godz. 18.00.

 

Co zrobić, żeby nabyć wejściówkę? Wystarczy przejść do Internetowego Systemu Sprzedaży Biletów poprzez kliknięcie w powyższy link lub wpisanie adresu: www.siatkowka.azspw.pl/biletyonline w pasku adresu przeglądarki internetowej i dalej postępować zgodnie z instrukcjami.

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2008-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę