Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > AZS Politechnika dba o kibiców

AZS Politechnika dba o kibiców

fot. archiwum

- Drodzy Kibice! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i w trosce o Wasz komfort, przygotowaliśmy Internetowy System Sprzedaży Biletów na mecze naszej drużyny i właśnie w tej chwili oddajemy go w Wasze ręce - możemy przeczytać na stronie stołecznego klubu.

Kibice zespołu JW Construction Osram AZS Politechnika Warszawska bez wychodzenia z domu, za pomocą jedynie kilku kliknięć będą mogli nabyć wejściówkę na konkretne spotkanie swoich ulubieńców.

 

To nasz autorski projekt, dzięki czemu całkowity zysk z biletów trafia na konto klubu – powiedział twórca systemu, Michał Kazimierczak . – Przez ostatnie dni system był testowany i teraz – w momencie, kiedy mamy już 100 proc. pewności, że wszystko działa bez najmniejszych zarzutów, możemy oddać go w ręce kibiców – dodał. 

Od poniedziałku 3 listopada w systemie dostępne są bilety na mecz pomiędzy J.W. Construction OSRAM AZS Politechniką Warszawską a Asseco Resovią Rzeszów, który odbędzie się w piątek 7 listopada, początek godz. 18.00.

 

Co zrobić, żeby nabyć wejściówkę? Wystarczy przejść do Internetowego Systemu Sprzedaży Biletów poprzez kliknięcie w powyższy link lub wpisanie adresu: www.siatkowka.azspw.pl/biletyonline w pasku adresu przeglądarki internetowej i dalej postępować zgodnie z instrukcjami.

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2008-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved