Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anita Chojnacka: Najgorsze chyba mamy za sobą…

Anita Chojnacka: Najgorsze chyba mamy za sobą…

fot. archiwum

- Najgorsze chyba mamy za sobą. Po szoku ze Stalą Mielec podjęłyśmy walkę z AZS w Białymstoku. - tak podsumowała początek sezonu Anita Chojnacka, atakująca Calisii Kalisz.

Najgorsze chyba mamy za sobą. Po szoku ze Stalą Mielec podjęłyśmy walkę z AZS w Białymstoku.Odzyskałyśmy równowagę i mam nadzieję, że w tym sezonie nie przytrafi się już nam kolejna >>nieobecność<< na boisku – tak podsumowała początek sezonu w wykonaniu siatkarek Calisii ich skrzydłowa, Anita Chojnacka .

 

W pojedynku z AZS-em Białystok w barwach Calisii zadebiutowała Japonka Masami Tanaka . – Z tego, co wiem, to nie grała w siatkówkę od kwietnia, ma więc zaległości treningowe. Jak wróci do normalnej dyspozycji, będzie bardzo przydatna. Na pewno poprawi nam przyjęcie i obronę. Nie wiem czy będzie wykorzystywana w ataku, ale byłoby to ciekawe rozwiązanie taktyczne, bo rywalki zupełnie jej nie znają – podkreśliła Chojnacka. 

Według niej zaskoczeniem pierwszej fazy rozgrywek jest bardzo dobra postawa AZS Białystok. – Mogą namieszać w czołówce, ale raczej nie zagrożą Aluprofowi Bielsko-Biała, który dla mnie jest faworytem ligi. Tej drużynie raczej nikt szyków nie pomiesza – zakończyła dwudziestotrzyletnia siatkarka.

 

* Radosław Patroniak (Głos Wielkopolski)

źródło: Głos Wielkopolski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-11-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved