Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robert Szczerbaniuk: Nie było najgorzej

Robert Szczerbaniuk: Nie było najgorzej

fot. archiwum

Zespół Roberta Szczerbaniuka pokonał wczoraj ekipę Trefla Gdańsk 3:1 i dzięki temu zwycięstwu plasuje się aktualnie na trzecim miejscu w tabeli PlusLigi. - Mój zespół był na tyle zdeterminowany i skoncentrowany, że zdołaliśmy wywieźć z Gdańska 3 punkty - podkreśla.

Co o meczu i postawie swojej drużyny sądzi kapitan ZAKSY?

 

Nie jestem do końca zadowolony ze swojej gry. Ale cieszę się ze zwycięstwa. Mój zespół był na tyle zdeterminowany i skoncentrowany, że zdołaliśmy wywieźć z Gdańska 3 punkty . 

Kogo możesz wyróżnić w swojej drużynie i za co, oczywiście poza Kubą?

 

Kuba zagrał nie najgorzej, ale jego bym nie wyróżniał, to taki zawodnik od czarnej roboty (śmiech). Pochwaliłbym Wojtka za dobrą grę (przyp. Kaźmierczak) i Kamila za dobrą zmianę. Dodatkowo Michała Masnego za pomyślunek i mądre prowadzenie zespołu. Ale Kamil i Wojtek to dwie osoby które przyczyniły się do zwycięstwa .

 

W pierwszej kolejce wygraliście z Resovią, co zostało odebrane jako niespodzianka. Czy Wy sami też do tego tak podchodzicie czy też zupełnie odwrotnie. Wygraliście dzięki swojej grze, a nie tylko i wyłącznie przez błędy teoretycznie silniejszego zespołu?

 

Ciężko powiedzieć. Zagraliśmy świetne spotkanie, na dobrym poziomie. Może to zaskoczyło Rzeszów. Może nie byli przygotowani na to, że przyjedzie ZAKSA i postawi tak wysoko poprzeczkę. Myślę, że zadecydowała o tym nasza dobra gra. Aczkolwiek z Bydgoszczą już tak dobrze to nie wyglądało. A dzisiaj nie było najgorzej (śmiech) .

 

Następny mecz rozegracie z Jadarem, który na dzień dzisiejszy zdaje się być najsłabszym zespołem w PlusLidze. Czy podejdziecie do tego spotkania na luzie, czy jednak z innym nastawieniem, że nawet z takim przeciwnikiem można stracić punkty?

 

Bydgoszcz też niby formą nie błyszczała, ale przyjechała do nas i postawiła nam trudne warunki. Także nie będziemy lekceważyć przeciwnika i postaramy się wygrać jak najszybciej. Wyjdziemy skoncentrowani i zdeterminowani, szczególnie ze gramy u siebie .

 

Gdańsk jest nowym miastem na siatkarskiej mapie Polski jeśli chodzi o PlusLigę. Jak Ci się tutaj podoba? Byliście gdzieś z zespołem?

 

W sumie to było tylko: hotel, hotel, plaża (Brzeźno), hotel. W sumie nie było najgorzej. Ale Gdańsk nocą – może przy następnej okazji (śmiech) .

źródło: siatkowka.trefl.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-11-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved