Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Maciej Jarosz: Liga nie ma faworyta

Maciej Jarosz: Liga nie ma faworyta

Maciej, Marcin i Jakub Jaroszowie to siatkarski klan. Maciej Jarosz jest obecnie trenerem Gwardii Wrocław, jego syn Jakub gra na pozycji atakującego w Skrze Bełchatów, a starszy syn Marcin jest zawodnikiem I-ligowej Avii Świdnik.

Pamapol Siatkarz Wieluń w tym sezonie bardzo często trafia na któregoś z rodziny Jaroszów – ostatnio podczas meczu w Pucharze Polski, w którym Pamapol pokonał Gwardię 3:1. O chwilę rozmowy poprosiliśmy trenera gwardzistów.

Prosimy o komentarz do dzisiejszego spotkania…Maciej Jarosz: – Wygrał zespół, który był lepszy dzisiejszego dnia. Wieluń nadal gra w Pucharze Polski i życzymy mu wszystkiego najlepszego, żeby nadal wygrywał.

Gwardia nie ma patentu na Pamapol?

Myślę, że to nie chodzi o patent, tylko o dyspozycję dnia i odpowiednie podejście. Pamapol wygrał, bo to taki zespół, który przyszedł z Bełchatowa gotowy, wzmocniony tylko o jednego zawodnika – Lubiejewskiego. Oni są już zgrani a my mamy zupełnie nowy zespół i musi trochę wody upłynąć, żeby to wszystko grało. Na pewno dzisiejszy mecz był lepszy niż ten dziesięć dni temu.

Czy to nowy zawodnik sprawił, że graliście lepiej?

Na to złożyło się wiele rzeczy. Tak naprawdę brakło nam trochę szczęścia, przecież mieliśmy dwie piłki setowe – powinniśmy prowadzić 2:1. W czwartym secie było 18:15 dla nas, a zrobiło się 18:25. To są błędy, które musimy wyeliminować. Jeśli to zrobimy, będziemy wygrywać.

Wracając do ligi – kto, Pana zdaniem, będzie królował w tym sezonie na parkietach?

Myślę, że nie ma faworyta, wszyscy mają szansę. Jedni wygrywają, drudzy przegrywają – to normalne.

źródło: pulswielunia.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved