Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anna Woźniakowska: Brakuje nam przyjęcia

Anna Woźniakowska: Brakuje nam przyjęcia

fot. archiwum

Po trzech rozegranych meczach ligowych kaliski zespół ma na swoim koncie trzy porażki. - Wiele naszych braków nieustannie musimy nadrabiać wyjątkową wolą walki - przyznaje przyjmująca ekipy Calisii, Anna Woźniakowska.

 

Nie trudno zgadnąć, że wynik wczorajszego meczu was nie satysfakcjonuje. Czy mimo tego jest Pani zadowolona z gry swojej oraz koleżanek?

 Anna Woźniakowska :- Szczerze mówiąc nie. Muszyna nie zagrała wczoraj wcale dobrego spotkania, a my zaprezentowałyśmy się jeszcze słabiej od nich. Niestety, zaczęłyśmy to spotkanie podobnie jak wcześniejszy pojedynek z Mielcem: chaotycznie, nerwowo, a przez to niedokładnie. Popełniałyśmy zbyt wiele błędów, nie udawało nam się rozgrywać szybkich akcji i cały czas szły wysokie czytelne piłki na skrzydła, co przy bloku, jakim dysponują „Mineralne”, musiało zakończyć się niską skutecznością w ataku. Myślę, że gdybyśmy konsekwentnie zagrały naszą siatkówkę, mogłybyśmy się pokusić o urwanie punktów Muszyniance. Przede wszystkim jednak popsułyśmy zbyt wiele zagrywek i zabrakło nam stabilnego przyjęcia.

 

Czy słabe przyjęcie było skutkiem dobrej zagrywki rywalek?

 

Na pewno nie były to łatwe serwisy. Najwięcej problemów sprawiała nam Ola Jagieło swoją szybującą zagrywką. Kilka razy udało jej się „ustrzelić” Dominikę Sieradzan . Może gdyby trochę wcześniej na boisku pojawiła się Masami Tanaka , losy seta potoczyłyby się inaczej. Niestety, brakuje nam stabilnego przyjęcia i kiedy tracimy w tym elemencie kilka punktów z rzędu, staramy się z Martą Kuehn-Jarek stawać we dwie do przyjęcia. Wiadomo jednak, że doświadczone zespoły specjalnie omijają nas zagrywką. Nie jest to łatwa sytuacja.

 

*więcej w serwisie Reprezentacja.net

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved