Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Crvena Zvezda z nowym sponsorem gotowa na Ligę Mistrzów

Crvena Zvezda z nowym sponsorem gotowa na Ligę Mistrzów

Zespół Crvena Zvezda Belgrad, podobnie jak inne europejskie zespoły, prowadzi duże przygotowania do rozpoczęcia nowego sezonu Ligi Mistrzów. Wczoraj zespół zaprezentował się na oficjalnej konferencji.

Crvena Zvezda zagra w rundzie kwalifikacyjnej z zespołami Lube Banca Marche Macerata (Włochy), Knack Randstad Roeselare (Belgia) oraz Portol Palma Mallorca (Hiszpania).

Generalnym sponsorem klubu z Belgradu w sezonie 2008/2009 będzie wiedeńska grupa ubezpieczeniowa – Wiener Staedtische. Christoph Rath, członek Wiener Staedtische, powiedział podczas konferencji: W Serbii mamy nowe filie naszej firmy. Wspieramy nie tylko krajową ligę, ale także zespół Crvena Zvezda. Jako fan siatkówki zawsze powtarzam, że nasza firma nie odniosłaby takiego sukcesu, gdyby nie wsparcie dla siatkówki. W zeszłym sezonie zaproponowałem, aby nasza firma zaczęła wspierać nowego mistrza kraju i cieszę się, że został nim klub Crvena Zvezda.Zespół reprezentowali również trener Zeljko Bulatović oraz kapitan Tomislav Dokić. – Nasz zespół jest bardzo silny, ale pozostałe kluby również nie będą słabe. Ważne jest, że zaczynamy Ligę Mistrzów bez żadnej presji – powiedział szkoleniowiec. – To bardzo rzadkie, aby wszystkie mecze rozgrywać z tak silnymi ekipami. W tych spotkaniach zawodnicy dojrzeją i nabiorą doświadczenia.

Trener Bulatović podkreślił przede wszystkim moc zespołu Lube Banca Macerata. – Nazwiska zawodników mówią same za siebie. My musimy zagrać odważnie i nie poddać się presji przeciwnika.

Liga Mistrzów to niesamowicie trudne zawody z znakomitymi drużynami i nazwiskami. Nie mogę zatem obiecać, że sprawimy niespodziankę, ale będziemy szukać naszej szansy. Będziemy zmotywowani tytułem mistrza kraju – dodał kapitan Tomislav Dokić, który jednocześnie zapewnił, że w każdym meczu zespół da z siebie wszystko co ma najlepszego.

źródło: cev.lu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved