Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Janusz Zacniewski: Wszyscy jesteśmy wściekli

Janusz Zacniewski: Wszyscy jesteśmy wściekli

fot. archiwum

Zespół Delecty Bydgoszcz w dotychczasowych meczach wygrał jedynie dwa sety. Janusz Zacniewski, kierownik i menadżer przyznaje, że wszyscy są mocno zdenerwowani i będą mocno trenować przed kolejnymi meczami.

Chyba nie o takim początku myśleliśmy razem przed sezonem…

 

No tak, z faktami nie da się dyskutować. Po trzech meczach jesteśmy bez punktów i tylko dwa wygrane sety na naszym koncie. Po przegranej z Resovią w „Łuczniczce” spotkaliśmy się na zarządzie i… padło wtedy troszkę męskich słów, ale uznaliśmy, że po dwóch spotkaniach byłoby niemądre wyciągać jakieś daleko idące wnioski. Ale już po wyjeździe do Kędzierzyna-Koźle wszyscy – działacze, trenerzy i sami zawodnicy – jesteśmy wściekli! 

Bo ten mecz można było nawet wygrać? Drugi wyjazd zespół zaczyna od wygrania seta i… nic nie przybywa na koncie.

 

Otóż to, cały wysiłek z pierwszych setów w Jastrzębiu i Kędzierzynie-Koźlu poszedł na marne.W sobotę na pewno w naszym zasięgu były dwa „oczka”. Ok, w ostateczności nawet ten jeden punkcik. Najgorsze jest to, że oprócz nas i Jadaru Radom, na razie wszyscy coś tam ugrywają, a my tracimy punkty.

 

Następne spotkanie dopiero za dwa tygodnie, w Gdańsku…

 

…ale i tak będziemy trenować dwa razy dziennie z przerwą na święto. Teraz przez trzy dni na Chemiku, bo „Łuczniczka” jest dla piłkarzy ręcznych. Z Zaksą skręcił nogę Grzegorz Kokociński, jest na konsultacji lekarskiej, dlatego do zespołu dołączył nasz były środkowy Tomasz Wieczorek. Szuka klubu, więc na razie potrenuje z nami .

 

*Rozmawiał – Marek Fabiszewski

źródło: Express Bydgoski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved