Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: Przed meczem MKS MOS Będzin – MCKiS Jaworzno

I liga: Przed meczem MKS MOS Będzin – MCKiS Jaworzno

Dziś o godzinie 18.00 na hali w Łagiszy przy ul. Jedności 38 w zaległym meczu 4. kolejki I ligi mężczyzn zmierzą się MKS MOS Będzin oraz MCKiS Jaworzno. Będzie to ciekawe spotkanie, gdyż goście w ostatnim spotkaniu wygrali z Pronarem Parkiet Hajnówka.

Są to pierwsze punkty zdobyte przez zawodników z Jaworzna. Natomiast będziński MKS od początku sezonu odnosił same zwycięstwa do ostatniej kolejki, kiedy to uległ przed własną publicznością zespołowi z Międzyrzecza. Kolejnym powodem, dla którego wato obejrzeć dzisiejsze spotkanie jest fakt, iż na parkiecie zobaczymy walkę braci Sygułów. Dariusza z Będzina oraz Mariusza z Jaworzna.

Obaj grają na pozycji rozgrywającego. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce również w Łagiszy kiedy to Mariusz Syguła występował w barwach Poznańskich „Tygrysów” (KS Poznań). Wtedy zwyciężył zespół Mariusza, jednak dziś Dariusz będzie miał okazję do rewanżu. W ostatnim spotkaniu pomiędzy MKS-em MOS, a MCKiS-em Jaworzno lepszym zespołem okazał się MCKiS (zwycięstwo 3:2 podczas turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno).

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved