Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Pożyteczne gry kadetów Czarnych

Pożyteczne gry kadetów Czarnych

Kadeci RCS Czarni zajęli czwarte miejsce na turnieju, który odbył się w Łącku. Organizatorzy imprezy zaprosili do rywalizacji młodzieżowe zespoły, które od lat zajmują czołowe lokaty w mistrzostwach Polski.

Podopieczni trenera Andrzeja Sitkowskiego mieli okazję do sprawdzenia się z najlepszymi zespołami w tej kategorii wiekowej w kraju.

W początkowej fazie drużyny rywalizowały w dwóch grupach eliminacyjnych. Kadeci RCS w meczu otwarcia pokonali 2:1 MOS Wolę Warszawa, następnie 3:0 ograli Metro II Warszawa oraz przegrali 1:2 z Jokerem Piła. W tej fazie turnieju siatkarze rozgrywali po trzy sety, bez względu na wynik spotkania. Gracze trenera Sitkowskiego awansowali do dalszych zmagań z pierwszego miejsca w grupie. W meczu o finał radomianie nie sprostali pierwszemu zespołowi stołecznego Metra, przegrywając 0:2. Niepowodzeniem zakończyła się walka RCS o trzecie miejsce. Porażki 2:3 po dwuipółgodzinnej walce z AZS Olsztyn młodzi gracze z grodu nad Mleczną nie muszą się jednak wstydzić. Ostatecznie kadeci Czarnych zajęli czwartą lokatę. Turniej wygrali siatkarze Metra I. – W Łącku zebraliśmy potrzebne doświadczenia, które powinny procentować w przyszłości. Szkoda że już w pierwszym meczu musieliśmy radzić sobie bez przyjmującego Krzysztofa Michalskiego, który doznał kontuzji stawu skokowego – powiedział „Gazecie” trener Sitkowski.Skład RCS Czarni: Łukasz Zugaj, Rafał Pszenny, Wiktor Skwarek, Krzysztof Michalski, Daniel Ostrowski, Bartłomiej Grzechnik, Jakub Wachnik, Michał Bucki, Damian Płaskociński, Michał Ziółko, Dominik Wanat.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved