Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Pewna wygrana kadetów Pamapolu w Rozprzy

Pewna wygrana kadetów Pamapolu w Rozprzy

W sobotnim wyjazdowym meczu juniorzy młodsi Pamapolu Siatkarz Wieluń I nie dali najmniejszych szans drużynie Kasztelana. W Rozprzy wielunianie bezproblemowo rozbili przeciwników w trzech setach.

Młodzi zawodnicy Pamapolu szybko rozprawili się z gospodarzami spotkania, dokonując niemal siatkarskiego nokautu i pozwalając im w całym meczu zdobyć jedynie 41 punktów. W żadnym z setów rywale nie stanowili realnego zagrożenia dla zespołu z Wielunia, który wygrywał kolejne partie do 8, 12 i 21 oczek. Dzięki temu też, trener mógł pokusić się o eksperymentalne ustawienia na boisku i wypróbowanie w czasie meczu wszystkich swoich zawodników.

Kasztelan Rozprza – Siatkarz Wieluń 0:3(8:25; 12:25, 21:25)

Skład:

Siatkarz: Patryk Wesołowski, Przemysław Brożyna, Jakub Gajda, Wojciech Bandera, Konrad Pałyga, Michał Dąbrowny, Bartłomiej Łuczak oraz Konrad Kokot, Filip Majtyka, Łukasz Chmielewski, Mateusz Nowak i Przemysław Gibek.

W środę, 29 października, pierwszy zespół kadetów udaje się na mecz sparingowy do Bełchatowa. Skra I Bełchatów – z którą spotka się Siatkarz – jest faworytem tegorocznych rozgrywek, w tej fazie eliminacji rywalizuje jednak w innej grupie niż Pamapol Siatkarz.

źródło: siatka.wielun.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved