Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > Dwa sparingi siatkarek Sokoła Mogilno

Dwa sparingi siatkarek Sokoła Mogilno

Dwa wyjazdowe spotkania sparingowe rozegrały siatkarki III-ligowego Sokoła Mogilno. W miniony piątek, mogilnianki przegrały w Poznaniu z miejscowym SMS 1:3, a w sobotę również 1:3 uległy drużynie Pałacu II Bydgoszcz.

Mecze sparingowe z rywalkami z Poznania i Bydgoszczy były etapem przygotowań do rozpoczynającego się już za trzy tygodnie III-ligowego sezonu. Sokolanki pierwszy mecz w III lidze rozegrają u siebie – 15 listopada, a ich przeciwnikiem będzie Ziemowit Osięciny. Mogilnianki trenują cały czas od powrotu z obozu w Niechorzu. W drugiej połowie września do siatkarek uczestniczących w obozie dołączyły Joanna i Agnieszka Długokęckie, a w październiku również Ewelina Szaban i Marta Żychska.

Sokół Mogilno: Joanna Długokęcka, Agnieszka Długokęcka, Klaudia Szaban, Michalina Wojciechowska, Angelika Bartkowiak, Magdalena Hajducka, Marcelina Markowska, Martyna Kubiak oraz tylko w piątek – Marta Żychska, Karina Przybyłek, tylko w sobotę – Ewelina Szaban, Katarzyna Biesiadzińska, Paulina Goślinowska, Martyna Bierła. Trener: Sława Długokęcka.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi wojewódzkie

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved